Drodzy Rodzice,

w tym roku nasze przedszkole obchodzi 76 Urodziny.

Z tej okazji 16 lutego (środa) 2022 r. o godz. 10:30 odbędzie się w naszej placówce przyjęcie urodzinowe z udziałem wszystkich dzieci.  Ze względu na utrzymującą się dużą liczbę zachorowań na Covid-19 i związane z tym restrykcje i mając przede wszystkim na uwadze bezpieczeństwo dzieci, Państwa jaki i nas samych – podjęliśmy decyzję, że zabawa urodzinowa odbędzie się w poszczególnych grupach wiekowych.

W programie między innymi:
* tańce
* śpiewy
* konkursy
* zabawy ruchowe
… oraz smaczne torty 🙂

Jeśli mamy przyjęcie urodzinowe, to oczywiście nie może zabraknąć prezentu urodzinowego. Zachęcamy jak co roku wszystkich Państwa wraz z dziećmi, kto ma ochotę i czas, by przygotować dla przedszkola prezent. W tym roku nie mamy żadnych wskazówek co do prezentu, sami Państwo wraz z dziećmi decydują, co chcieliby Państwo ofiarować dla przedszkola.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie i prezenty, które na pewno spodobają się dzieciom.

Grono Pedagogiczne