Jadłospis - III tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 17 II do 21 II 2020 r.

I ŚNIADANIE II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Płatki musli na mleku. Chleb razowy z masłem, żółtym serem, sałatą i pomidorem. Herbata z cytryną.

Marchewka

Zupa szpinakowa.Kurczak z warzywami, z kaszą pęczak, sałata lodowa z sosem miodowo-musztardowym. Kompot truskawkowy.

Kisiel truskawkowy, biszkopty, jabłko. Herbata żurawinowa.

Kawa inka na mleku. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, kiełbasa ze wsi, szynka z indyka, twarożek, sałata, roszponka, pomidor, ogórek. Herbata z cytryną.

Gruszka

Zupa krem z marchwi. Klopsiki z mięsa mieszanego z ziemniakami, surówka z czerwonej kapusty i jabłka. Kompot z porzeczek.

Jogurt z owocami, bułka graham z masłem.
Herbata malinowa.

Alergeny: 1, 3, 4, 7

Płatki owsiane na mleku. Chleb domowy z masłem, szynką złotą z indyka, sałatą, rzodkiewką i papryką. Herbata z cytryną.

Sok jabłko-pomarańcza

Kartoflanka. Spaghetti z pomidorami i z pesto z bazylii, tarty ser. Kompot z aronii.

Bułka paryska z masłem, pastą z twarożku i rzodkiewki, ze szczypiorkiem. Herbata owocowa.

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, kiełbasa żywiecka, polędwica sopocka, ser żółty, dżem truskawkowy, roszponka, pomidor, ogórek. Herbata z cytryną.

Żurek. Kotlet ziemniaczany z sosem pieczarkowym, surówka z marchewki. Kompot owocowy.

Ciasto drożdżowe z kruszonką, jabłko. Herbata z cytryną.

Płatki kukurydziane na mleku. Chleb kanapkowy z masłem, baleronem chłopskim, sałatą i pomidorem. Herbata z cytryną.

Jabłko

Krupnik. Ryba pieczona w sosie śmietanowym z ziemniakami, surówka z kiszonej kapusty. Kompot z wiśni.

Alergeny: 1, 4, 7, 9

Chleb orkiszowy z masłem, dżemem brzoskwiniowym. Herbata owocowa.