Jadłospis - II tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 10 II do 14 II 2020 r.

I ŚNIADANIE

II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Płatki owsiane na mleku. Chleb staropolski z twarożkiem, pomidorem i rzodkiewką. Herbata z cytryną.

Jabłko

Zupa zacierkowa. Gołąbki bez zawijania z ryżem w sosie pomidorowym, jabłko. Kompot truskawkowy.

Kasza jaglana z truskawkami.
Herbata owocowa.

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, ser żółty, jajko,  polędwica drobiowa, rukola, pomidor, ogórek, rzodkiewka. Herbata z cytryną.

Marchew

Zupa krem z brokułów. Kotlet z piersi kurczaka z puree ziemniaczanym, marchewka mini. Kompot wieloowocowy.

Ryż z musem jagodowym. Herbata rumiankowa.

Zacierki na mleku. Chleb domowy z masłem, polędwicą sopocką, sałatą masłową, pomidorem i ogórkiem kiszonym. Herbata z cytryną.

Sok jabłkowo/ pomarańczowy

Zupa ogórkowa. Naleśniki z serem i polewą jogutowo-owocową. Kompot wiśniowy.

Chałka z masłem, jabłko. Herbata z cytryną.

Kawa inka. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, szynka mielona, kiełbasa szlachecka, dżem truskawkowy, roszponka, pomidor, ogórek, rzodkiewka. Herbata z cytryną.

Zupa pomidorowa z ryżem. Udziec z indyka pieczony z jabłkiem z kaszą pęczak, buraczki zasmażane. Kompot z porzeczek.

Budyń czekoladowy, mandarynka. Herbata żurawinowa.

Płatki kukurydziane na mleku. Chleb razowy z masłem, szynką pieczoną, sałatą, pomidorem i rzodkiewką. Herbata z cytryną.

Gruszka

Zupa kalafiorowa. Ryba po grecku z ziemniakami, ogórek kiszony. Kompot wieloowocowy.

Bułka bagietka z masłem i miodem, jabłko. Herbata truskawkowa.