Jadłospis - I tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 03 II do 07 II 2020 r.

I ŚNIADANIE II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Makaron na mleku. Chleb orkiszowy z masłem, kiełbasą z indyka, sałatą i pomidorem. Herbata z cytryną.

Jabłko

Zupa szczawiowa. Kolorowe risotto z kurczakiem, surówka z kapusty czerwonej, cebuli i papryki. Sok jabłkowy.

Kisiel wiśniowy, biszkopty. Herbata żurawinowa.

Kawa inka na mleku. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane, szynka drobiowa, kiełbasa żywiecka, ser biały, dżem truskawkowy, sałata, rukola, pomidor, ogórek. Herbata z cytryną.

Marchewka

Zupa krem z dyni. Pieczony schab środkowy z ziemniakami, marchewka zasmażana. Kompot z porzeczek.

Chleb słonecznikowy z masłem, pasta rybna z tuńczyka. Herbata malinowa.

Alergeny: 1, 3, 4, 7

Płatki owsiane na mleku. Chleb razowy z szynką miodową, sałatą, ogórkiem i rzodkiewką. Herbata z cytryną.

Sok jabłko/gruszka, chrupki kukurydziane

Zupa jarzynowa. Kopytka z sosem pieczarkowym, surówka z kapusty pekińskiej. Kompot z aronii.

Bułka paryska z masłem i dżemem brzoskwiniowym, jabłko. Herbata owocowa

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, ser żółty, szynka wiejska, polędwica z drobiu, jajka, roszponka, pomidor, ogórek. Herbata z cytryną.

Zupa pomidorowa z makaronem. Klopsiki z piersi kurczaka w sosie ziołowym z kaszą jęczmienną, surówka z buraka. Kompot owocowy.

Budyń waniliowy, ciastko owsiane. Herbata truskawkowa.

Płatki kukurydziane na mleku. Chleb domowy z masłem, pasztetem i ogórkiem kiszonym. Herbata z cytryną.

Pomarańcze

Zarzutka. Paluszki rybne z ziemniakami, tarta marchewka z jabłkiem, sos jogurtowo-majonezowy. Kompot owocowy.

Alergeny: 1, 4, 7, 9

Jogurt z truskawkami, bułka graham z masłem. Herbata owocowa.