Jadłospis - III tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 16 IX do 20 IX 2019 r.

I ŚNIADANIE II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Płatki kukurydziane na mleku. Chleb biały z masłem, szynką, sałatą, pomidorem i rzodkiewką. Herbata z cytryną.

Papryka

Zupa koperkowa. Pierś z kurczaka po hawajsku z ryżem, surówka z pomarańcza i kapusty pekińskiej. Woda z miętą i cytryną.

Jogurt z owocami, kajzerka z masłem, jabłko. Herbata z dzikiej róży.

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, ser żółty, kiełbasa żywiecka, polędwica drobiowa, sałata, pomidor, ogórek, papryka, kiełki, rzodkiewka. Herbata z cytryną.

Zupa krem z soczewicy. Kotlet schabowy z ziemniakami, mizeria z jogurtem naturalnym. Kompot wiśniowy.

Chleb graham z pastą jajeczną, pomidor.
Herbata żurawinowa.

Płatki owsiane na mleku. Chleb orkiszowy z masłem, kiełbasą podsuszaną, pomidorem i papryką. Herbata z cytryną.

Sok jabłkowo-marchwiowy, dukaty jaglane

Zupa ogórkowa. Makaron z polewą jogurtowo-truskawkową. Kompot z aronii.

Chleb razowy z twarożkiem i rzodkiewką, kiwi. Herbata biała.

Kawa inka. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, szynka konserwowa, kiełbasa żywiecka, twarożek, dżem truskawkowy, roszponka, pomidor, ogórek, rzodkiewka, szczypiorek. Herbata z cytryną.

Gruszka

Barszcz biały. Gołąbki bez zawijania w sosie pomidorowym z kaszą kuskus, marchewka z groszkiem. Kompot truskawkowy.

Galaretka z owocami, biszkopty, jabłko. Herbata z aronii.

Zacierki na mleku. Chleb staropolski z masłem, szynką mozaikową, sałatą rzymską, pomidorem, rzodkiewką i szczypiorkiem. Herbata z cytryną.

Marchewka

Zupa grochowa. Pieczony dorsz z ziemniakami, surówka z ogórka kiszonego i cebulki. Kompot wieloowocowy.

Serek waniliowy, bułka z masłem. Mięta z cytryną.